rabatydlarodziny new2
Jesteś tutaj: HomeArtykuły topKartaDużejRodziny.pl - pierwszy portal dla dużej rodziny

KartaDużejRodziny.pl - pierwszy portal dla dużej rodziny

fot.Andres 229091Sprawy rodzin są dzisiaj dla Polski szczególnie ważne. Informacje o działaniach, które mają olbrzymi wpływ na ich funkcjonowanie, giną często w natłoku tzw. "faktów medialnych" i sensacyjnych newsów.
Dlatego zbudowaliśmy portal dla rodzin wielodzietnych, który od blisko trzech lat zajmuje się przede wszystkim sprawami rodzinnymi. Jest tworzony przez rodziców dla rodziców.
Dla Was obserwujemy to, co dzieje się w polityce w Europie i na świecie. To przecież politycy decydują, ile z naszych zarobków, jako rodzice, będziemy mogli realnie przeznaczać na wychowywanie dzieci, a ile oddamy w rozmaitych podatkach państwu. Czy stać nas będzie na mieszkania? Czy już w tym roku poślemy nasze pięcioletnie dzieci do szkół? Ile rodzin wybierze w najbliższych latach emigrację?
To my - rodzice jesteśmy największymi polskimi inwestorami. Inwestujemy w kapitał ludzki od poczęcia. Szczególnie, gdy wychowujemy troje, pięcioro, a może dziesięcioro dzieci. Każda nasza pociecha, która postanowi po studiach zostać w kraju, odda do emerytury ok. 1,5 mln złotych w podatkach pośrednich i bezpośrednich wg ekonomisty Tomasza Cukiernika).
Chcemy informować na tym portalu nie tylko o polityce i gospodarce z punktu widzenia tradycyjnej rodziny, ale także o sprawach zwykłych, domowych, codziennych kłopotach i radościach.
Jako rodzice wierzymy, że dzieki temu rodzinnemu portalowi będziemy się mogli wzajemnie wspierać i sobie pomagać.
Przysyłajcie zatem, Drodzy Państwo, swoje uwagi, propozycje i sugestie.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Redakcja
KartaDuzejRodziny.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Go to top