rabatydlarodziny new2
Jesteś tutaj: HomeFIRMY W PROGRAMIE DUŻEJ RODZINYAuchan Swadzim i zniżki dla wielodzietnych - zakupy za 398 zł = 27 zł rabatu

Auchan Swadzim i zniżki dla wielodzietnych - zakupy za 398 zł = 27 zł rabatu

logo auchanSupermarket Auchan Swadzim przed kilkoma miesiącami rozpoczął współpracę z Urzędem Miasta Poznania w ramach programu "Poznań pro Rodzina - Karta Rodziny Dużej". Z jego funkcjonowania zadowoleni są coraz bardziej nie tylko wielodzietni rodzice, ale i menedżerowie Auchan.

Kwota rabatu zbierana jest na Karcie Skarbonka R (dla 3+ po okazaniu Karty Rodziny Dużej) i można ją wykorzystywać podczas kolejnych zakupów. Rodzice wielodzietni, którzy zrobią zakupy za np. 398 złotych, otrzymają 7 procent rabatu, co oznacza 27 złotych oszczędności. Ten szczególny rabat dotyczy całego rachunku, czyli wszystkich zakupionych produktów, także tych w promocji, dlatego liczba rodzin robiących zakupy w Auchan Swadzim k. Poznania rośnie z tygodnia na tydzień. Dodatkowo zakładając kartę Skarbonka R (dla 3+) klienci otrzymują na starcie 20 złotych do wykorzystania już dnia następnego na swoje zakupy.

Działania Auchan Swadzim na rzecz rodzin wielodzietnych stały się możliwe dzięki udanym negocjacjom przedstawicieli Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM Poznania, Fundacji "Głos dla Życia" - działającej w imieniu rodzin oraz otwartości menedżerów Auchan Swadzim, którzy nie bali się podjąć nowego wyzwania organizacyjnego.

1skarbonka marzec 2015 1 thbPonadto dla rodzin 3+ przygotowywana jest specjalna oferta produktowa, która obowiązuje przez jeden tydzień w miesiącu, o czym informują stosowne plakaty.

Być może dobre doświadczenia Auchan Swadzim zachęcą menedżerów innych placówek do przystępowania do programów dla dużych rodzin. To się opłaca, rodzina wielodzietna to klient niemal hurtowy, klient klasy GOLD!

Więcej informacji o ofertach Auchan >>>>>>>TUTAJ

PLAKAT dla RODZIN 3+ w Auchan >>>>>TUTAJ

 

Go to top