rabatydlarodziny new2
Jesteś tutaj: HomeRODZINNE AUTO

Jak kupować auto dla rodziny

tomekPoproszę ładny, tani i bezawaryjny – praktyka kupowania samochodu nierzadko przypomina wizytę w sklepie. Tymczasem lekkomyślny wybór pojazdu dla całej rodziny może jednak mieć opłakane konsekwencje, zarówno dla portfela rodzinnego, jak i komfortu przemieszczania się z miejsca na miejsce. Mamy nadzieję, że czytając tę rubrykę pozwolimy naszym Czytelnikom uniknąć koszmarnych błędów. Paradoksalnie wybór marki i modelu to jedna z mniej ważnych, choć dla miłośników motoryzacji najprzyjemniejsza część procesu zakupowego. Więc na początek przejdźmy do finansów.

Czytaj więcej...

NOWE PRZEPISY - dzieci w fotelikach - NAJWAŻNIEJSZE informacje

fot. modafor Fotolia2Zmieniły się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. PONIŻEJ tylko NAJWAŻNIEJSZE informacje.  Czytaj więcej...

Nawigacja - użyteczny gadżet

tomtomNie trzeba nikomu tłumaczyć, co oznacza oszczędność choćby 15 cennych minut podczas rodzinnej jazdy samochodem. Wiemy, jak się jeździ autem po mieście w godzinach szczytu. Nawet z najgrzeczniejszymi dziećmi świata to prawdziwy wyczyn. Nawigacja służy, by teoretycznie do celu dojechać szybciej i bezproblemowo. Skąd więc tyle narzekań na te urządzenia?
Czytaj więcej...

Fakty i mity o fotelikach samochodowych

fot. modafor - Fotolia2Panie doktorze źle ze mną, co innego widzę, co innego słyszę, a co innego czytam. W duchu dowcipu z brodą można opisać przygody wielu rodziców kupujących fotelik samochodowy. Opinii jest bardzo wiele i często są one sprzeczne ze sobą. Postanowiliśmy trochę uporządkować najważniejsze wiadomości, rozpatrując te "najprawdziwsze prawdy" i prawdy niezgodne z faktami i logiką.

Czytaj więcej...

Niepotrzebne wyposażenie samochodu?

Monitor samochodowy VGA LCD 7-NVOXSamochód to już nie tylko cztery koła, kierownica i silnik. Sprzedawcy namawiają nas do zakupu różnego rodzaju opcji, z których część jest szczególnie przydatna podczas podróży z dziećmi, inne stanowią zbędny wydatek.
Czytaj więcej...

Auto - jak zaoszczędzić 2000 zł?

fot.gorillaZa czasów pierwszej młodości, udawanie Hołowczyca czy Vettela za kierownicą mogło być jeszcze w pewien sposób usprawiedliwione. Jednak będąc rodzicem, należy przede wszystkim dowieźć familię bezpiecznie. Bezpiecznie i najlepiej tanio, by odzyskać kolejne kilka złotych do domowego budżetu. 
Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Go to top