Social Share:

Marcin Parfuński Pierwszą debatę prezydencką mamy juz za sobą. Fani PO ogłosili, że wygrał Bronisław Komorowski, a sympatycy Andrzeja Dudy, że zwycieżył kandydat PIS. Niby trwało 80 minut, ale o rodzinie jakoś było mało. Krótko tylko mówiono o emigracji, wspomniano o problemie braku pracy dla młodych. 

Chcąc uzupełnić wiedzę o tym, co jeszcze trzeba pilnie zrobić, proponujemy wpis wielodzietnego blogera Marcina Perfuńskiego - taty czterech córek. W zasadzie całą politykę społeczną, z akcentem na prorodzinną, można załatwić w tydzień. Chcąc zachęcić Was - drodzy czytelnicy do lektury pomysłów ze strony SuperTatatv.blogspot.com publikujemy drobny fragment całego wpisu dotyczący oczywiście tematyki, którą się zajmujemy - Karty Dużej Rodziny. 

Link do całego wpisu i spis pomysłów dla polityków poniżej. 

za SuperTatatv.blogspot.com

3. Na środę proponuję Kartę Dużej Rodziny. No super sprawa! Mamy już w pytę tych fajnych błyskotek z W.Kruk (10% zniżki), a mi brakuje trzeciej ręki na zegarki (5% zniżki). Znamy też wszystkie smaki francuskich serów pleśniowych z Almy (5% zniżki). Czego nam brakuje? Kasy na pieluchy, kaszki, słoiczki, ubranka, wózki, zabawki, bilety komunikacyjne, paliwo do dużego auta (no bo duża rodzina)... Wspominałem o przedszkolach prywatnych? Zniżka na pociągi też jest OK, ale żeby ją mieć, muszę zawsze mieć ze sobą kogoś z rodziny. Czyli jadąc samemu koleją do pracy już nie jestem ojcem dużej rodziny. Ciekawe...

Więcej >>>>>> TUTAJ