rabatydlarodziny new2
Jesteś tutaj: HomeW POLITYCE

Rząd planuje zmany w polityce rodzinnej

DZIECINowe zasady w programie „Rodzina 500+”, zwiększenie liczby miejsc opieki dla dzieci do lat 3, umożliwienie rodzicom łączenia ról zawodowych z życiem rodzinnym, cyfryzacja i poszerzenie kręgu adresatów Karty Dużej Rodziny – takie rozwiązania przewiduje przyjęty właśnie przez rząd projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw związanych z systemami wsparcia rodzin.

Czytaj więcej...

500 plus - zmienia się życie Polaków wychowujących dzieci

fot. Christian Schwier 2W pół roku od startu programu „Rodzina 500 plus” wsparciem objętych jest już 3,78 mln dzieci. Do rodzin trafiło 11,3 mld zł. CBOS zbadało, jak Polacy korzystają z programu.

Czytaj więcej...

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z programem "Rodzina 500 plus"

PrezydentRP Prezydent RP Andrzej Duda podpisał w środę ustawę z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, która wprowadza program „Rodzina 500 plus”. Czytaj więcej...

500 Plus - SEJM przyjął ustawę

fot. Christian Schwier 2Sejm na 11. posiedzeniu przyjął ustawę o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, wprowadzajacą program Rodzina 500 plus. – Przywracamy godność polskiej rodzinie – powiedziała w parlamencie minister Rafalska. Czytaj więcej...

Rzecznik Rządu Rafał Bochenek w TVP INFO - żółta kartka od MATKI POLKI

fot. wpolityce.pl/Tvp Info/opr. red.NIEMCY wypłacają zasiłek na dziecko do 18 roku życia, ALE...

Panie Rafale Bochenku, nie idź tą drogą! Idź drogą prawdy. Jeszcze niedawno rodzice sześciolatków wysłuchiwali, że WSZYSTKIE dzieci w Unii Europejskiej, a już z całą pewnością u naszych zachodnich sąsiadów, chodzą do szkoły w wieku 6 lat. FAŁSZ!

Czytaj więcej...

Strona 1 z 14

zdjcie kliknij

Go to top